در حال بارگذاری...
چالش هفته

چالش درب بطری

چالش درب بطری

چرا هر صفحه ای را که در اینتزنت باز می کنید دوستانتان را می بینید که به بطری های آب لگد می زنند؟ در این مقاله جوابش را پیدا می کنید. همه چیز از آن جا شروع شد که جیسون استتهام ستاره معروف فیلم های اکشن، ویدئویی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد که در آن ۳۶۰ درجه دور خودش می چرخد و بعد با پایش به درب بطری آب لگد می زند، به طوری که درب بطری پرت می شود اما خود بطری از جایش تکان نمی خورد و آب درون آن هم نمی ریزد.

این پست در اینستاگرام به سرعت ۱۴٫۵ ملیون بار دیده شد. جیسون استتهام این پست را دوشنبه صبح در اینستاگرام منتشر کرد و تا چهارشنبه صبح تبدیل به یک ترند اینترنتی شد و بیشتر از ۲۶۰۰۰ پست اینستاگرامی بعد از آن با هشتگ ” چالش درب بطری ” منتشر شد.

 

چالش درب بطری ایده چه کسی بود؟

این ویدئو برای بار اول، توسط چند گروه رزمی کار حرفه ای منتشر شد اما این که کدام گروه اول چالش درب بطری را بین مردم و در شبکه های مجازی منتشر کردند، مشخص نیست. بعد از آن رزمی کار حرفه ای قزاق و قهرمان تکواندو، فارابی داولچین در این کار شرکت کرد و شاید همه چیز بعد از ویدئوی او شروع شد. آقای داولچین یک ویدئو در حال ضربه زدن به درب یک بطری در اینستاگرام با هشتگ ” چالش ضربه فارا ” منتشر کرد و از سلبریتی هایی مثل جیسون استتهام، کانور مک گریگور، ژان کلود ون دام و جکی چان دعوت کرد تا در چالش درب بطری شرکت کنند. هشتگ او موفق نبود اما چالش، بسیار موفق عمل کرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *